راز خوشمزگی غذا با فر آلتون

راز خوشمزگی غذا با فر آلتون

برای تجربه‌ی یک غذای خوشمزه و لذیذ، عوامل زیادی وجود دارند. در هر آشپزخانه‌ای همواره باید یکسری ابزارهایی برای پخت و پز حرفه‌ای وجود داشته باشد. این ابزارها به ما کمک می‌کنند که مواد غذایی را به بهترین شکل باهم ترکیب کنیم. در نتیجه می‌توانیم یک غذای لذیذ و البته سالم را برای اعضای خانواده درست کنیم. به نظر شما وجود یک فر مناسب و حرفه‌ای، چقدر می‌تواند در این زمینه به ما کمک کند؟ پس با ما همراه باشید با راز خوشمزگی غذا با فر آلتون.

فر آلتون با داشتن آپشن‌های فراوان، محصولی مناسب و درجه یک برای خانم‌های خانه‌دار ایرانی است. این فر قابلیت‌های چندکاره دارد و می‌توانید برای مقاصدی همچون قنادی و شیرینی پزی از آن استفاده کنید. آپشن‌های این فر به‌حدی زیاد است که به‌صورت خودکار می‌توانید یک غذای لذیذ تدارک دیده و از قابلیت‌های آن برای انواع پخت و پز استفاده کنید. یک فر مناسب به ما کمک می‌کند که به‌صورت زمان‌بندی شده، روال پخت و پز را کنترل کرده و گرما را به‌صورت مناسب به همه‌ی قسمت‌های آن برسانیم.

تنظیم دقیق و سریع حرارت

با یک فر مناسب و حرفه‌ای، حتی گرم کردن غذاها نیز کیفیت بهتری خواهد داشت و می‌توانیم از باقی مانده‌ی غذاها، با کیفیت بالا در روزهای دیگر استفاده کنیم. فر آلتون به‌ صورت تمام برق تولید شده است و امکان تنظیم دقیق حرارت را برای شما فراهم می‌کند. حتما می‌دانید که تمام برق بودن فرهای آلتون، امکان تنظیم درجه حرارت بسیار بالاتر از حد معمول را دارند. حتی می‌توانید مصرف انرژی کمتری نسبت به دیگر انواع فر داشته باشید.

حالت‌های مختلف پخت با فر آلتون

یکی از بهترین ویژگی‌های فر آلتون این است که می‌توانید حالت‌های مختلف پخت را در آن تنظیم کنید. هرکدام از این برنامه‌ها برای آشپزی و قنادی مناسب هستند و شرایط ایده‌آلی را توسط المنت‌های پایین و بالای فر فراهم می‌کنند. گفتنی است که المنت پایین فر وظیفه‌ی ایجاد تمرکز حرارتی را در فر دارد و بدون سوزاندن غذا، آن را به‌صورت نیم پخت یا آبدار آماده خواهد کرد.

راز خوشمزگی غذا با فر آلتون

المنت بالایی نیز امکان نفود بیشتر حرارت به غذا را برعهده دارد و هیچ نیازی به تغییر وضعیت مواد غذایی در داخل فر نخواهید داشت. این المنت به فن کانوکشن مجهز شده است و می‌توانید از آن برای پخت یکنواخت غذاها استفاده کنید. این روند کمک می‌کند که لذت مزه کردن غذا در تمام مدت سرو آن فراهم شود و تفاوت آن را با پخت روی گاز حس خواهید کرد.

سنسور میت پراب و پخت ایده‌آل گوشت و سیب زمینی

فر آلتون مجهز به یک سنسور میت پراب است که یک سر آن داخل گوشت یا سیب زمینی رفته و سر دیگر آن به سیستم فر متصل می‌شود. یکی از راز خوشمزگی غذا با فر آلتون استفاده از این سنسور می باشد، با این سنسور می‌توانید میزان پخت این مواد غذایی را با روند بهتری کنترل کرده و به‌صورت مغز پخت آن‌ها را تحویل بگیرید. با استفاده از میت پراب، تا حد مشخصی می‌توانید پخت این مواد را انجام داده و سپس آن‌ها را از فر خارج کنید. بدین ترتیب لذت چشیدن گوشت و سیب در چنین شرایطی بسیار بهتر خواهد بود.

گریل کردن غذا

می‌دانیم که از گذشته مهم‌ترین دلیل خرید فر توسط خانواده‌های ایرانی، گریل کردن غذا بوده است. با فرهای آلتون می‌توانید از المنت حرارتی محصول استفاده کرده و یک پخت همراه با برشته شدن را برای مواد غذایی خود داشته باشید. بدین تریب غذای گریل شده با لذت خاصی در اختیار شما خواهد بود.

فن گردش هوای داغ

یکی از معضلاتی که همواره در پخت غذا مطرح بوده است، عدم رسیدن گرمای کامل به نقاط مختلف مواد غذایی بوده است. در همین راستا فر آلتون دارای قابلیتی به نام فن گردش هوای داغ است که کیفیت پخت و پز را بالا می‌برد. بدین ترتیب علاوه بر پخت سریع مواد غذایی، میزان پخت در همه جای مواد به‌صورت یکسان پخش شده و لذت چشیدن آن را بالا می‌برد. یکنواختی در پخت مواد با این قابلیت فراهم خواهد شد.

این آپشن به‌صورت حرفه‌ای در فرهای آلتون به کار رفته است و می‌توانید شرایط مناسبی را برای پخت و پز شیرینی و مواد غذایی فراهم کنید. فراموش نکنید که حتی می‌توانید از تایمر پیشرفته این فرها نیز استفاده کرده و با خیال راحت به بقیه کارهای خود برسید. بدین ترتیب دیگر هیچگاه با غذای سوخته یا بیش از حد پخته شده روبرو نخواهید شد و مانند یک آشپز حرفه‌ای در کنار دیگر اعضای خانواده دیده می‌شوید.

جوجه گردانی با فرهای آلتون

مگر می‌شود که یک فر در خانه داشت، اما از جوجه گردان آن استفاده نکرد. فرهای آلتون مجهز به دو عدد جوجه گردان هستند که مرغ های گریل شده را در خود جای می‌دهند. بدین ترتیب می‌توان مرغ‌های لذیذی را در سفره‌ی خود داشته باشید و در زمان کمی آن را برای سرو آماده کنید. این جوجه گردان‌ها عملکرد فوق‌العاده خوبی دارند.

راز خوشمزگی غذا با فر آلتون

فرهای چندمنظوره آلتون

همان‌طور که در ابتدا هم اشاره‌ای به این موضوع داشتیم، فر آلتون دارای قابلیت چندکاره است و می‌توانید برای قنادی در کنار آشپزی از آن استفاده کنید. قابلیت‌های این فر برای قنادی فوق‌العاده است و می‌توانید از قالب‌های بزرگ و کوچک در محفظه‌ی فر استفاده کنید. فراموش نکنید که شما با فرهای آلتون می‌توانید مدت زمان اختصاص داده شده به پخت را به نصف کاهش داده و از مواد اولیه بیشتری استفاده کنید.

هنگام آشپزی می‌توانید از یک فن خنک کننده اتوماتیک نیز استفاده کنید. با فن خنک کنتده، قطعات فر آسیب نخواهند دید و در مدت زمان بیشتری می‌توانید در آینده از آن‌ها استفاده کنید. بدین ترتیب حتی هنگام گرم شدن بیش از حد فر نیز، ایمنی لازم فراهم خواهد شد.

کیفیت ساخت بالا

یکی از عوامل موثر در تهیه یک غذای خوشمزه، کنترل بیشتر و بهتر روی روند پخت است. فرهای آلتون مجهز به درب سه جداره، لولای سافت کلوز و ریل تلسکوپی هستند که روند نظارت و بررسی غذا را ساده‌تر می‌کنند. شما با این قطعات می‌توانند دید بهتری روی روند پخت داشته و هنگام خارج کردن یا وارد غذاها نیز، بسیار سریع و ایمن عمل کنید. این موارد، اهمیت زیادی برای آشپزهای حرفه‌ای دارند و بنابراین در هر شرایطی می‌توانند یک غذای لذیذ داشته باشند.

با شیشه‌ی low-e فرهای آلتون، گرما از داخل به بیرون درز نکرده و هوای سرد بیرون نیز راهی به داخل فر پیدا نخواهد کرد. بنابراین دمای مطمئنه داخل فر شرایط باثباتی را تجربه خواهد کرد و با تنظیم آن از طریق نمایشگر لمسی، می‌توانین اطمینان حاصل کنید که غذاها بهترین شرایط پخت را تجربه خواهند کرد.

0
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.